ABOUT MEUrodzona 24tego lutego 1991 roku. Fascynatka wszystkiego co dziwne i nietypowe;) Od dziecka kochałam śpiewać i tańczyć. W wieku 12 lat dostałam swoją pierwszą gitarę na której sama nauczyłam się grać. Również w tym wieku założyłam swojego pierwszego bloga na onecie, potem kolejnego i kolejnego. Ale wiadomo jak każde dziecko szybko się nudziłam i szukałam czegoś innego. Szukałam nowych możliwości i rozwiązań. Potem powstał blog na mylog'u gdzie można było już tworzyć bardziej zaawansowane szablony i bawić się html. Potem przyszedł czas na pierwszą stronę. Ta pasja gdzieś cały czas we mnie drzemała i tak w styczniu 2012 roku postanowiłam powrócić do pasji pisania bloga i tak o to jestem.

BLOG jest o moich pasjach, o tym co robię na co dzień, jaki mam styl. Możecie poznać część mojego świata i zobaczyć go z punktu widzenia dziewczyny która liczy tylko 160cm wzrostu:) Nie uważam się za osobę normalną, czasem moje pomysły przerastają mnie samą, ale lubię ta moją szaloną czasem wręcz zbyt roztrzepaną naturę. Z roku na rok poważnieje ale nigdy nie uda mi się pozbyć tego roztrzepanego charakteru całkowice;)

STYL nie określony. Cały czas się zmienia. Jak każda kobieta lubię się ubrać mega sexownie, kobieco. Czasem jednak lubię ubrać się bardziej "chłopięco". Czapki, spodnie z krokiem w kolanach takie rzeczy też są blisko mego serca. Wszystko zależy od tego w jakim jestem nastroju. W mojej szafie przede wszystkim rządzą kolory :) Myślę, że nie skłamię pisząc, że w liceum byłam najbardziej kolorową i dziwnie ubraną osobą;D 

MUZYKA  od dziecka śpiewam i gram na ukochanym instrumencie jakim jest gitara. W gorszych chwilach zawsze to ona czuję najbardziej moje emocje:D Ciężko mi określić jaki typ muzyki najbardziej preferuję. No ale spróbuję :D Uwielbiam instrumentalne wersje utworów. Nie wyróżnię się pisząc, że muzyka popularna często gra mi w uszach. W końcu składają się one z najprostszych akordów i najszybciej zapadają w pamięć;) Lubię rap ale zdecydowanie amerykański, z polskich artystów jedynie rap undergrandowy. Rockiem też nie pogardzę :) W sumie wachlarz utowrów w moim telefonie jest dość spory:) Nie pogardzę utowrami Metallicy ten zespół to dla mnie klasyk i każdy powinien znać ich utowry♥ Wszystko zależy od nastroju i sytuacji. Gdy wybieram się na impreze puszczam znane dance'owe kawałki. Chociaż zdecydowanie wolę "wiejskie potańcówki czy typową weselną muzykę" jakoś 100 razy lepiej bawię się przy Rock'n rollu czy disco polo gdzie można potańczyć w parze niż typowe dyskoteki.. Gdy mam gorszy dzien puszczam sobie kawałki Alexz Johnson z filmu Instant star. Bądz inne smutnawe piosenki. Również słucham azjatyckich artystów, japoński pop czy koreański hip hop także znajduje się w mojej playliscie:)

Jeśli macie jakiekolwiek pytania zadajcie je w komentarzu, bądz na maila!:))

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za zostawiony komentarz!:)
Komentarze wulgarne i obraźliwe nie będą publikowane na blogu. !!
Konstruktywna krytyka owszem jak najbardziej:)

Jeśli chcesz być na bieżąco będzie mi niezmiernie miło jak zaobserwujesz!:)