piątek, 20 marca 2015

dream can come true


Rok 2015 jak wspominałam zapowiada się pełen realizacji wyznaczony celów. Wcześniej nie chciałam o tym pisać, ponieważ nie wiedziałam, czy faktycznie uda mi się zrealizować moje największe marzenie. Ale już teraz mając ostatni krok przed sobą, mogę śmiało się pochwalić.
Pewnie co niektórzy słyszeli o akcji work & travel, która pozwala studentom na prace oraz zwiedzanie za zarobione pieniądze wymarzonych miejsc. Ja wybieram się w te wakacje z biura The Best Way do USA, a dokładnie do Old Forge w stanie New York. Gdzie będę pracować przez 3 miesiące w Water Safari jako Amusement ride operator (operator wszystkich atrakcji). Jest to dla mnie ciekawe wyzwanie, możliwość poznania ludzi z całego świata oraz nauki angielskiego;) Po tych 3 miesiącach będę mieć 3 tygodnie na zobaczenie miejsc które tylko chce. Od dziecka moim marzeniem jest zobaczyć New York City ale na mojej liście must-see jest również m.in Mystic Falls (tak tak uwielbiam the vampire diaries), New Jersey,  Miami i jeśli uda mi się kupić tani bilet na zachodnia część stanów to m.in Las Vegas, Los Angeles i San Francisco ;)
Pewnie złapiecie się za głowę jak takie odległości pokonać w tak krótkim czasie jeszcze dokładnej wycieczki nie zaplanowałam, ale jeśli innym studentom z wcześniejszych lat udało się tego dokonać to wierzę w to, że i mi się uda. W ostatecznym przypadku zostawię sobie zachód może na przyszły rok:D Mam nadzieje ze w pracy poznam świetnych ludzi z podobnym planem zwiedzania i razem coś ogarniemy. ;)
Zostawiam was ze zdjęciami Old Forge i parku ;) jeśli jesteście zainteresowani to w przyszłych notkach mogę opisać jak dokładnie wyglądała całą procedura aplikacyjna. ;)Przede mną jeszcze wizyta w ambasadzie po wizę trzymajcie kciuki aby się udało! ;)
Old Forge, NY


Water Safari 

Filled Under:

7 komentarze:

 1. Wow ale super!! :) koniecznie napisz o aplikacji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o tym! Nawet sama chciałam skorzystać :) Ale potem słyszałam też wiele negatywnych opinii, jeśli o finanse i to, że wcale tak się wszystko nie zwraca.. :<

  Ściskam mocno,
  www.NIECH-PANI-PATRZY.blogspot.com
  __________________________________
  + a u mnie: WHAT TO WEAR FOR 1ST DAY OF SPRING, zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powooooodzenia i dużo swietnych przygod!! Relacjonuj nam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia, jak ja dawno u Ciebie nie byłam :/ az wstyd sie przyznawać :/

  Dobrze że jestes nadal :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super sprawa z tym :) tylko pozadroscic

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za zostawiony komentarz!:)
Komentarze wulgarne i obraźliwe nie będą publikowane na blogu. !!
Konstruktywna krytyka owszem jak najbardziej:)

Jeśli chcesz być na bieżąco będzie mi niezmiernie miło jak zaobserwujesz!:)